درباره ما

دهقان کالا

فروشگاه دهقان از سال 1377 در زمینه پخش محصولات صوتی، تصویری و خانگی فعالیت خود را شروع کرده و از سال 90 نمایندگی محصولات مادیران را دارد.
فروشگاه دهقان در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه شبکه  فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

فروشگاه دهقان اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی «دهقان کالا» نموده  تا هموطنان عزیز خرید مطمئن و راحت را داشته باشند.
هدف ما در دهقان کالا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

کلید ما موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه  فروش اقلام با کیفیت، با قیمت مناسب و گارانتی معتبر می باشد.