فروش اقساطی

فروش اقساطی لوازم خانگی

فروشگاه اینترنتی دهقان کالا به منظور ایجاد یک تجربه‌ی خرید مطمئن لوازم خانگی، با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی فعلی، در راستای افزایش قدرت خرید مشتریان طرح فروش اقساطی لوازم خانگی را با شرایط آسان برای خریداران در سراسر کشور فراهم نموده است.

جهت رفاه حال مشتریان محترم انواع طرح ها متنوع خرید اقساطی ارائه شده است

روش اول

تمامی کالا های موجودی فروشگاه (ائم از ایرانی – خارجی- وارداتی) هست. حداقل 50% مبلغ کالا به صورت نقدی پرداخت میشود و برای کاهش فشار مالی مشتریان، امکان پرداخت اقساط  بدون محدودیت تعداد اقساط به صورت ماهیانه چک پرداخت می شود.

این روش سریع ترین روش تامین و خرید فروش اقساطی هست نیاز به استعلام پیچیده و بروکراسی های اداری ندارد.

فروش اقساطی

  • حضور صاحب چک به همراه کارت ملی و دسته چک صیادی
  • عدم داشتن چک برگشتی و بدهی معوقه بانکی
  • تعداد چک ها معادل تعداد ماه های اقساط می باشد
  • پرداخت 50 درصد پیش پرداخت الزامی است.

روش دوم

کارمندان محترم سازمان تامین اجتماعی، کارمندان محترم بانک رفاه ، بازنشستگان و مسمری بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی که حقوق و مزایای آنها به حساب بانک رفاه واریز میگردد. میتوانند کالاها را با پرداخت 20 الی 50 درصد مبلغ کالا و تعداد اقساط نامحدود بسته به میزان دریافتی ماهیانه خریداری کنند. در این روش نیز تمامی استعلامات در فروشگاه انجام میگیرد و پس از ثبت نهایی فاکتور مشتریان محترم میتوانند در اسرع وقت کالای خود را تحویل بگیرند.

فروش اقساطی برای بازنشستگان
  • حضور صاحب حساب به همراه کارت ملی و کارت بانکی رفاه الزامی می باشد.
  • یک فقره چک صیادی به مبلغ کل بدهی بعنوان ضمانت

روش سوم

کلیه مشتریان محترم میتوانند برای کالا های ایرانی از طریق بانک های عامل اقدام به اخذ تسهیلات نمایند. در این روش تسهیلات صرفا به کالا های دوو، ایکس ویژن، تی سی ال ارائه می شود. در این روش فروشگاه به نسبت درخواست مشتری محترم به بانک های طرف قرار داد پیش فاکتور ارائه میکند. و مشتری پس از طی مراحل اداری تسهیلات خرید کالا را دریافت کرده و میتواند فاکتور را نهایی کند. این روش کاملا بدون پیش پردخت بوده و مبلغ سود بسیار کمتر نسبت به روش های دیگر هست. برای مشتریانی که به جهت جهیزیه و فاکتور مبلغ بالا اقدام میکنند این روش بسیار مفید است

 

برای شرکت در طرح خرید اقساطی لوازم خانگی در کالای خونه، پس از انتخاب محصول، از طریق فرم درخواست خود را ثبت کنید. یا با فروشگاه تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
5/5 (2 دیدگاه ها)